Tworzymy preparaty do czyszczenia drukarni

 

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nasza Firma

Witamy serdecznie na stronie poświęconej tematyce czyszczenia drukarni.

Jesteśmy zespołem inżynierów zajmujących się projektowaniem i konfekcją profesjonalnych preparatów do usuwania stałych zanieczyszczeń po tuszach i lakierach, a także do bieżącego czyszczenia które znajdą zastosowanie w waszych drukarniach. Nasze preparaty, dostosowane do państwa potrzeb, oparte są o najnowsze technologie, które wzmacniają siłę czyszczenia.

Podstawowym założeniem naszej działalności jest wyjście naprzeciw potrzebom klienta. Gotowi jesteśmy gruntownie przeanalizować potrzeby państwa przedsiębiorstwa i stworzyć preparaty dostosowane do Waszych potrzeb oraz dostarczyć je w najbardziej atrakcyjnej ofercie na rynku. Jeżeli nie znajdą państwo produktu, który spełniłby wymagania waszego przedsiębiorstwa, prosimy o kontakt. Proponujemy także rozpuszczalniki oraz rozcieńczalniki, które niezbędne są w każdej drukarni. Możemy dostarczyć je w dowolnej ilości.

Nasza firma w trosce o środowisko stara się przede wszystkim stosować surowce biodegradowalne dopasowane do dzisiejszych norm i wymagań środowiskowych. Klient naszej firmy zawsze może liczyć na wsparcie w odpowiednim doborze produktów oraz pomoc w rozwiązywaniu aktualnych problemów.